PREKIŲ PRISTATYMAS

PREKIŲ PRISTATYMAS   PRISTATYMO LAIKAS
  Prekės pristatomos per 1-3 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo datos jei nesusitarta kitaip.
Jei dėl kokių nors priežasčių užsakytų prekių negalime pristatyti sutartu laiku, apie tai informuojame nedelsiant priimdami užsakymą arba iš karto, kai tik tapo aišku, kad bus praleistas prekių pristatymo terminas. Prekių pristatymo laiką su klientu suderina įmonės darbuotojas.
Prekės pristatomos darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.


 PRISTATYMO KAINA
Prekių pristatymas yra nemokamas, jei užsakymo suma –  40 Eur ir daugiau. Prekių krepšelio svoris iki 15kg.
Prekių į Kuršių Neriją nepristatome.
Jei užsakymo suma mažesnė negu 40 Eur
  • Pristatymas DPD kurjeriu 3,99 Eur.
  • DPD Pickup siuntų taškai 2.30 Eur.
Prekes atsiimti NEMOKAMAI įmonės buveinėje, esančioje adresu Pramonės g. 21F, Šiauliai. PIRKĖJO ĮSIPAREIGOJIMAI
 Pirkėjas, užsakydamas prekes, įsipareigoja nurodyti tikslų prekių pristatymo adresą.
Pirkėjas visiškai atsako už prekes priimančio darbuotojo įgaliojimus. Tuo atveju, jeigu atsirastų abejonių dėl prekių priėmimo ir asmens įgaliojimų, pristatymas iš UAB „Grafitas“ pusės laikomas įvykdytas.
Kurjeriui pristačius siuntą, kartu su Pardavėju ar jo įgaliotu atstovu, įsitikinkite, kad joje esančios prekės nepažeistos ir nesudaužytos pristatymo metu. Pirkėjui pasirašius sąskaitoje-faktūroje (važtaraštyje) ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente, laikoma, kad siunta yra perduota tinkamos būklės. Pastebėjęs, kad pristatytos siuntos pakuotė pažeista (suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista), Pirkėjas privalo tai pažymėti sąskaitoje-faktūroje (važtaraštyje) ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente bei, dalyvaujant Pardavėjui ar jo atstovui, surašyti laisvos formos siuntos pažeidimo aktą.
Pirkėjui neatlikus šių veiksmų, Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, jeigu tokie pažeidimai buvo sąlygoti pakuotės pažeidimų atsiradusių transportuojant prekę (-es), kurių Pirkėjas nepažymėjo aukščiau nustatyta tvarka.
Taip pat Pirkėjas privalo nedelsiant pranešti Pardavėjui Prekių nekomplektiškumą arba Prekių asortimento ir kiekio neatitikimą.